MERKEZİ UYDU HEADENT SİSTEMİ

TRON marka receiver ve modülatorlerden meydana gelen rack kabin içinde bulunan toplam 30 adet uydu kanalı her blok çatısında bulunan 2 adet 135 cm MEGA marka offset çanak anten arac1hg1yla yuksek kalitede mukemmel görüntü sağlamaktadır.

Merkezde bulunan receiver ve RF modülatorler aracılığı ile her blok’a TRON marka anfi’ler aracılığıyla yüksek kalitede 30 adet uydu kanalı binalarda bulunan merkezi uydu dağıtıclılarına sinyal göndererek bu santral aracılığıyla da evinizde konforunuzun yuksek

seviyede olması için evinizin her odasına mutfak ve salona ( toplam 6 bölge ) 30’ar adet kanalı ulaştırmaktadır. Bu kanalları istediginiz odadan istediginiz kanala ulaşmak kaidesiyle izleyebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama ve kısıtlama yoktur.

MERKEZİ UYDU SİSTEMİ

Sitemizde bulunan 3 çanaklı ( TURKSAT-HOTBIRD-DIGITURK) Merkezi uydu sistemi ozellikleri ve çalışma şekli şöyledir :

Sistem A1 – B1 bloklarda 3 adet diğer bloklarda 2 şer adet olmak şartı ile dairelere uydu sinyali dağıtıcı ( her daireye 1 adet) bulunmaktadır. Bu santraller araclığı ile bloklarda bulunan her daireye 1 adet kablo çekilmiş olup bu kablolar aracılığı ile evinizde bulunan salon bölgesinden; ister standart receiver, ister digiturk receiver, isterseniz d-smart receiverımızı takıp çalıştırabilirsiniz.

Merkezi uydu sistemi ile her odadan ayrı ayrı veya aynı anda MERKEZI HEADENT UYDU SISTEMINI izleyebilirsiniz, ancak merkezi uydu sistemini sadece salonlanmzda izleyebilirsiniz.

Mevcut receiverlarinızla aynı anda 2 veya daha çok odadan UYDU YAYINI izleme mevcut degildir.

Aynı anda izleyebileceginiz receiver çeşidi sadece DIGITURK olmakla birlikte, salon haricindeki diger odalarda izleyebilmeniz için

mevcut prizlerinizde değişiklik yapmamz gerekmektedir.

Bu değişiklik için BER-TAY ELEKTRONIK ( 0532.3002504) iLE IRTIBATA GECINIZ…

detay bilgi için tıklayınız