Gordion Konutları Merkezi Uydu Sistemi

Ana Sayfa \ Çayyolu Gordion Konutları - BAŞLIK - SİTE DONANIMI \ Gordion Konutları Merkezi Uydu Sistemi

MERKEZİ UYDU HEADENT SİSTEMİ

Dünya liderinden TRON marka receiver ve modülatörlerden meydana gelen rack kabin içinde bulunan  toplam 30 adet uydu kanalı , her blok çatısında bulunan   2 adet 135 cm MEGA marka offset çanak anten aracılığıyla yüksek kalitede mükemmel görüntü sağlamaktadır.
Merkezde bulunan receiver ve RF modülatörler aracılığı ile her blok’a TRON marka anfi’ler aracılığıyla yüksek kalitede 30 adet uydu kanalı binalarda bulunan merkezi uydu dağıtıcılarına sinyal göndererek bu santral aracılığıyla da evinizde konforunuzun yüksek seviyede olması için evinizin her odasına mutfak ve salona ( toplam 6 bölge ) 30’ar adet kanalı ulaştırmaktadır. Bu kanalları istediğiniz odadan istediğiniz kanala ulaşmak kaidesiyle izleye bilirsiniz. Herhangi bir sınırlama ve kısıtlama yoktur.

MERKEZİ UYDU SİSTEMİ

Sitemizde bulunan 3 çanaklı ( TÜRKSAT-HOTBIRD-DIGITÜRK ) Merkezi uydu sistemi özellikleri ve çalışma şekli şöyledir:
Sistem A1 – B1 bloklarda 3 adet diğer bloklarda 2 şer adet olmak şartı ile dairelere uydu sinyali dağıtıcı ( her daireye 1 adet ) bulunmaktadır. Bu santraller aracılığı ile bloklarda bulunan her daireye 1 adet kablo çekilmiş olup bu kablolar aracılığı ile evinizde bulunan salon bölgesinden;
 ister standart receiver,
 ister digitürk receiver,
 isterseniz d-smart receiverınızı takıp çalıştırabilirsiniz.
Merkezi uydu sistemi ile her odadan ayrı ayrı veya aynı anda MERKEZİ HEADENT UYDU SİSTEMİNİ izleyebilirsiniz, ancak merkezi uydu sistemini sadece salonlarınızda izleyebilirsiniz.
Mevcut receiverlarınızla aynı anda 2 veya daha çok odadan UYDU YAYINI izleme mevcut değildir.
Aynı anda izleyebileceğiniz receiver çeşidi sadece DIGITÜRK olmakla birlikte, salon haricindeki diğer odalarda izleyebilmeniz için mevcut prizlerinizde değişiklik yapmanız gerekmektedir.
Bu değişiklik için BER-TAY ELEKTRONİK ( 0532.3002504) iLE İRTİBATA GEÇİNİZ…

MERKEZİ HEADENT SİSTEMİ RACK KABİN DOLABI
                         

MERKEZİ UYDU SİSTEMİ ÇANAKLARI
        

DAİRE DAĞITIM SPLİTTERLARI 
                   

MERKEZİ UYDU DAĞITIM PANOSU