Çayyolu Gordion Konutlarına HOŞGELDİNİZ

Ana Sayfa \ Çayyolu Gordion Konutları - BAŞLIK - SİTE HAKKINDA \ Çayyolu Gordion Konutlarına HOŞGELDİNİZ

HOŞGELDİNİZ
 
a.     Siteye taşındığınızda öncelikle Site Yönetim Merkezimize (B4 Blok Giriş Kat) uğrayınız.
Çayyolu Gordion Konutlarına taşınanlar ve birlikte ikamet edecekleri kişilerin, siteye taşınma sonrası 20 gün içinde KİMLİK BİLDİRİMİ zorunludur. Cezası 312,00 TL.dir.Lütfen Site Yönetim Merkezimize, Koru Mahallesi Muhtarlığına ve Yenimahalle Nüfus Müdürlüğüne (Yenimahalle Kaymakamlığında) KİMLİK BİLDİRİMİ yapınız.
b.     Site Yönetim Merkezimizden GENEL BİLGİLER FORMU ile gerekli diğer belgeleri alınız.
c.     Posta kutunuzun anahtarını ve dairenizin bulunduğu katın yangın çıkış kapıları anahtarlarını ücretsiz olarak Site Yönetim Merkezinden alınız.
d.     Site Yönetim Merkezimizin hizmet saatlerini ve Site Yönetim Merkezimizde görevli personellerin Çalışma Yönergesini öğreniniz.
e.     Site Blok Görevlilerinin(Adem SOYLU ve İdris PORTAKAL) sabah 06.30 ile akşam 20.00 saatleri arasında verdiği Site hizmetleri, Blok girişlerindeki Site Yönetimi Duyuru Panosunda Blok Görevlisi Çalışma Yönergesi olarak açıklanmıştır. Yönerge kapsamında hizmet isteyiniz. Hizmetlerdeki aksamaları ise gecikmeksizin Site Yönetim Merkezimize bildiriniz.
f.      Site ile ilgili her türlü istek, öneri ve eleştirilerinizi öncelikle Site Yönetim Merkezi Halkla İlişkiler Görevlisi Mine BALCI’ya iletiniz. Site Yönetim Merkezimize TEL: 0312. 236 74 30 telefon ederek veya daire içi diyafon konuşma sistemi ile ulaşabilirsiniz.
g.     Site ile ilgili her konuda görüş ve istekleriniz için Site Yöneticisi Kenan SEVEN’i   (cep telefonu: 0535.609 97 38 , iş telefonu: 0312. 507 25 70 , ev telefonu: 0312.325 92 43) 7/24 arayabilirsiniz.
h.     Siteye taşındığınızda Site Yönetim Merkezimize, aşağıdaki belgeleri 10 gün içinde tam olarak veriniz.
1. Tapu Fotokopisi (Kiracılar için: Kira Sözleşmesinin fotokopisi)
2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ( Tüm ikamet edenler için verilecektir.)
3. Vesikalık Fotoğraf (tüm ikamet edenler için) Fotograflar son 6 ay içinde çekilmiş olmalıdır.
4. 2 adet Aile Beyan Formu (Site Yöneticisi onayladıktan sonra Muhtara götürülecektir. Muhtarın onayladığı   Aile Beyan Formlarının bir tanesi tekrar Site Yönetim Merkezine teslim edilecektir.
5.  2 adet Form C  (Site Yöneticisi onayladıktan sonra Muhtara götürülecektir. Muhtarın onayladığı   Form C Formlarının bir tanesi tekrar Site Yönetim Merkezine teslim edilecektir.
i.      Otoparktan güvenli ve düzenli olarak faydalanmak için, araçlarınızla ilgili bilgileri (araç marka-model-renk, plaka no) Site Yönetim Merkezimize bildiriniz. (Misafir araçları Kapalı otoparka alınmamaktadır.)
j.      Cumartesi günleri Site Yönetim Merkezimizde düzenlenecek olan Site Bilgilendirme Seminerlerine katılınız.
k.     Güvenliğiniz için tarafınıza verilecek ve belirli aralıklarla Site Yönetimi tarafından değiştirilecek şifre ile Blok Ana Giriş kapınızı açınız.
l.      Asansörlerin bir tanesi eşya taşımak için kalın kartonla kaplanmıştır. İnsan taşıyan asansörlerle yük ve eşya taşımayınız, taşıtmayınız.
m.    YANGIN VE DOĞAL GAZ KAÇAK ALARMI ile ASANSÖR ACİL uyarısının kullanımı hakkında Site Yönetim Merkezimizden bilgi alınız.
n.     Kullanmadığınız eski eşyalarınızı koyabileceğiniz DEPO, B Blokların 2. Bodrum katındadır. Halkla İlişkiler Görevlisinden sizin kullanacağınız DEPO yerinizi öğreniniz. Blok Görevlisi denetiminde eşyalarınızı KOLİ BANDI ile kapatarak ve üzerine Blok/Daire No yazarak depoya teslim ediniz.
o.       Sitemizin görüntü estetiği gereği, Dairenizin balkonlarına ve camlarına TİCARİ REKLAM ilanı ve afişi asmayınız, astırmayınız.
p.      Çöplerinizi, çöp toplama saatinden önce kapınızın önüne koymayınız. Çöpünüzü ıslak bırakmayınız . Sağlam ve ağzı kapalı poşetler kullanınız.
r. Balkon Camlama için Teknik Şartnameye uymaya önem veriniz ve taahhütnameye uygun imalat yaptırınız.
 
Site yaşamında paylaşacağınız güzellikler ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.
 
Site Yöneticisi