Çayyolu Gordion Konutları - SİTE GÜVENLİĞİ - SİTE YÖNETİM SİGORTASI

Ana Sayfa \ Çayyolu Gordion Konutları - BAŞLIK - SİTE GÜVENLİĞİ \ Çayyolu Gordion Konutları - SİTE GÜVENLİĞİ - SİTE YÖNETİM SİGORTASI

Site Yönetimi Sigortası
 
 
Site Yönetimi Sigortası, site ortak alanları ve ortak hizmetleri için pek çok teminatı tek bir poliçede bir arada sunan bir poliçedir.
 
Yangın, dahili su, terör, yangın mali mesuliyet, 3. şahıs sorumluluk, makine kırılması, emniyeti suiistimal, taşınan para ve işveren sorumluluk gibi teminatların yanı sıra;
 
Sitede çalışan görevlilerin karşılaşabileceği iş kazaları sonucunda Site yönetiminin üstleneceği işveren sorumluluklarını da karşılamaktadır.

Ayrıca, Yangın sonucunda Sitenin oyun parkı, asansör, merdiven, depo,sığınak gibi paylaşılan ortak alanlarının göreceği zararları da teminat altında almaktadır.

Site malikinin evinde patlayan su borusunun veya evinde çıkabilecek yangının Site ortak alanlarında yol açabileceği hasarlar da , Site ortal alanlarına bu nedenle zarar veren Site Sakinine rücu edilmemekte, söz konusu zarar Site Yönetimi Sigortası tarafından karşılanmaktadır.
 
Site Yönetimi Sigortası ile Periyodik bakımı yapılmış asansörlerde başınıza gelebilecek kazalarda da Sigorta tarafından zararlar güvence altında alınmaktadır.
 
Aralık 2009 ‘da Site Yöneticisi olarak ilk yapılan işimiz Site Yönetimi Sigortası’dır. Site ortak alanlarımız 5.500.000 TL. sigorta bedeli karşılığı Koç Allianz Sigorta A.Ş. Acentesi YÜZLER SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ. ne sigortalatılmıştır.
Yıllık 5.500 TL. sigorta primimiz 425 TL. aylık taksitler halinde ödenmektedir.